Posilovací gumy a kde je koupit

02.03.2020

Kde sehnat kvalitní expandéry na posilování postavy doma?

Jistě jste o nich slyšeli. Posilovací gumy a expandéry jsou jednou z nejlevněších posilovacích pomůcek, které můžete použít u sebe doma. Cena základního modelu začíná již na několika desítkách korun. Jde o základní vybavení Vašeho domácího fitka.

Posilovací gumy jsou v poslední době velmi oblíbenou pomůckou každého sportovce.  

Gumy na posilování Vám pomůžou zvýšit svou sílu a pomáhají vytvářet svalovou hmotu. Posilovací gumy využijete k posílení břišního svalstva, ale i k dalším cvikům na problematické partie. S gumou na posilování můžou cvičit všechny věkové kategorie, protože cvičíte s vlastní vahou. Jde o bezpečné cvičení bez rizika zranění. Jde o univezální doplněk na tréninky.

Expandéry jsou vyrobeny z latexu, velmi pružného a pevného materiálu. Ten zaručuje bezpečné cvičení bez nehod a zranění. Cvičící guma by Vám měla v bezvadném stavu vydržet dlouhé měsíce.

Gumy ke cvičení na břišní svalstvo naleznete ve všech kamenných prodejnách, ale také na internetu. Ceny startují u jednodušších provedení od několika desítek korun až po velké sady, za zhruba tisíc korun. 

Podívejte se na tlačítko pod článkem. Možná Vám zpříjemní den a také prospěje Vaší kondici. Začněte s domácím cvičením co nedříve!

Jusuf 2.3.2020