Fitness doma bez trenažéra

26.02.2020

Šíroké možnosti domácího fitness. Podpěry pod kliky, Fitness náramek, Fitness podložka.

Jako milovník cvičit doma - jsem zastáncem toho, aby alespoň ze začátku nebyla potřeba investovat do žádných přístrojů ani drahých běžeckých pasu. Hledal jsem cestu pro sebe, jak s co nejnižšími náklady získat maximální efekt ve formě hlavně hezkých břišních svalu. Hledal jsem cvičení, které se da dělat ve svém pokoji a nevyžadujících pořízení zbytečného sportovního inventáře. Objevilo se, že podobných cvičení existuje cela spousta a jejich efektivnost v žádném případě neustupuje cvičením v posilovně, pokud se však bavíme o basic a neprofesionálních výcvicích.

Významným aspektem je i stravováni. Pokročilé sportovci, známí trenéři tvrdí, že správná dieta zvyšuje šanci úspěchu ve zhubnuti nebo zvětšení čisté hmoty svalu zvláště v břišní oblasti. Avšak, samotné stravováni v žádném případě nepřispěje ke zpevnění břicha

Důležitým faktorem zůstává správnost cvičení a v neposlední řadě i dodrženi pohybu, které se kolikrát nedá sledovat bez pomoci druhého člověka. Jednou cestou může být zrcadlo, ale tou nejvěrnější je samozřejmě využití pomoci rodičů nebo případně spolubydlících. Alternativou může být cvičení pomoci série cvičení pro břišní svaly od "8 mins ABS Workout", která jsou perfektně načasovaná a zohledňují různé úrovně začínajícího sportovce, který se třeba chystá na dovolenou u more a chce, aby jeho boky a svaly vypadali odpovídajícím způsobem.

Na zaklade vlastních zkušenosti pro účely redukce tukové hmoty bych doporučil pořídit podložku, fitness náramek a podpěry na kliky, které by se dali pořídit na jakémkoliv e-shopu. Alza například aktuálně dává na některé z brandu zmíněných výrobků významné slevy, proto bych doporučil se zajit podívat přes tlačítko "KLIKNI PRO SLEVU" níže. 

Mykola, 2.03,20